Гомеопатія і вся правда про аденоїди

Adenoidy-u-detejАденоїди і гіпертрофія глоткової мигдалини, це одна з найчастіших причин звернення в наш медичний центр маленьких пацієнтів. Гортальна мигдалина є частиною лімфоаденоїдну глоткового кільця і ​​може перебувати як в стані істиною гіпертрофії, так і в стані гострого або хронічного запалення. Аденоїдні вегетації сприяють часті ГРВІ та інші захворювання дихальних шляхів (кір, грип, скарлатина), з якими неминуче стикаються діти, при відвідуванні дитячих установ.

З гіпертрофією глоткової мигдалини пов’язаний ряд розладів місцевого і загального характеру. Крім труднощі носового дихання, можливе порушення росту кісток лицьового черепа, при закритті глоткового отвору євстахієвої труби, відбувається порушення відтоку слизу з середнього вуха, що веде до отиту і зниження слуху, також можуть спостерігатися головні болі, запаморочення, порушення сну, неуважність, тривала субфебрильна температура (при аденоїдиті).

Порушення ж носового дихання, в свою чергу, призводить до зниження захисної функції слизової оболонки носа, внаслідок чого частішають респіраторні захворювання, і відбувається подальше розростання лімфоїдної тканини. Крім того, часте і не завжди обгрунтоване застосування антибіотиків, антигістамінних і судинозвужувальних препаратів, веде до зниження як імунітету в цілому, так і прогресуванню порушень захисної функції слизової оболонки носа.

Тому алопатичне лікування в багатьох випадках тільки посилює проблему, і в підсумку маленькому пацієнтові пропонується хірургічне лікування. На жаль, після аденотомії не рідкісні рецидиви аденоїдних вегетацій і необхідність повторних операцій. А подальше зниження імунітету, в зв’язку з відсутністю природного захисту у вигляді лімфоїдної тканини, веде до частих ангін, хронічного тонзиліту, з можливим подальшим черговим оперативним лікуванням, бронхіту та інших захворювань органів дихальної системи.

Перевага гомеопатичного лікування аденоїдних вегетацій очевидно. По-перше – індивідуальний підхід. На прийомі лікар-гомеопат, проводить детальний опитування, з метою підбору препаратів, придатних конкретній дитині в конкретному випадку. Будуть важливі не тільки конституційні особливості дитини, але і його характер, уподобання і відрази, відносини в колективі, ситуація в родині, переживання, страхи.
Для гомеопата важливий не просто діагноз, а перебіг захворювання і докладні скарги у даного пацієнта. Також, лікар проводить діагностику за методом Фолля, для визначення супутніх порушень в органах і системах і подальшої їх корекції.

По-друге, гомеопатичні препарати, на відміну від алопатичних, не пригнічують симптоми, а підказують організму шляху до лікування.
По-третє, не відбувається пригнічення імунітету, а значить, респіраторні захворювання виникають рідше і протікають більш гостро (з більш високою температурою), а одужання настає швидше.

По-четверте, точно підібрані гомеопатичні препарати допомагають дитині легше пережити стресові для нього ситуації (дитячий сад, переїзд, розставання з батьками, ревнощі до братів і сестер, виступ на святі і інші), які могли бути причиною зниження імунітету.
Найчастіше питання, що задається батьками маленьких пацієнтів – коли ж буде результат, коли зменшиться ступінь аденоїдів. Успіх лікування залежить від багатьох факторів і перший з них – запобігання частих і тривало протікаючих респіраторних захворювань, лікування їх антибіотиками з наступним зниженням імунітету, і як результат, ще більш частим і тривалим захворюванням. Так само важливо, крім прийому гомеопатичних засобів, дотримання рекомендацій щодо харчування та способу життя, які дає гомеопат.

Як правило, вже в результаті першого курсу лікування, дитина починає рідше хворіти і відзначається більш легкий перебіг захворювань. Також на прийомі лікар гомеопат дає рекомендації з лікування ГРВІ гомеопатичними препаратами, і у пацієнта є можливість, у разі необхідності проконсультуватися по телефону. Подальше лікування веде до загального зміцнення організму і поступового розсмоктуванню надлишкової лімфоїдної тканини.

Звичайно, результат лікування буде досягнутий швидше, при зверненні на ранніх стадіях захворювання. Однак, навіть при III ступеня, але без порушення слуху (коли аденоїдні вегетації ще не перекривають отвір євстахієвої труби), має сенс вибрати саме гомеопатичні терапію, а не хірургічне лікування, на увазі вище викладених причин.

Якщо ж пацієнт, вже пройшов оперативне лікування, гомеопатія допоможе запобігти рецидивам і сприятиме зміцненню організму. Але все ж краще, перш ніж зважитися на цей крок, проконсультуватися з гомеопатом і дати організму можливість впоратися з хворобою природним шляхом.

Багато батьків стикаються з тим, що ніколи, начебто, не хворіє дитина, з початком відвідування дитячого саду, починає нескінченно хворіти, і кінця першого – другого року має аденоїди II-III ступеня і рекомендацію оперативного лікування. Інші діти мають конституційну схильність до розростання лімфоїдної тканини, і аденоїди у них діагностуються ще раніше.

Тому, бажано спостерігатися у гомеопата ще до дитячого садка або з початком його. Адже запобігти – завжди легше, ніж лікувати. З урахуванням всіх конструкційних особливостей дитини лікар підбере препарати, що дозволяють зміцнити організм і зменшити схильність до патологічного розростання.
Таким чином, на сьогоднішній день, гомеопатія є безпечним і ефективним методом лікування і профілактики аденоїдів.

9 Бер Коментарів немає vbalatskiy Статті